Lavička Tubo

Mimořádně bezpečná a odolná konstrukce

Silná konstrukce i zaoblené dřevěné lamely, žádné ostré hrany, tyto prvky jsou charakteristické pro celou řadu mobiliáře Tubo. Prostý tvar konstrukce z ocelové trubky o tloušťce 60 mm zaručuje vysokou odolnost proti vandalům.

lavicky-a-stul-tubo-zzn-akat2-500x324-2x.jpg

Nové lamely parkové lavičky pro větší pohodlí

Prvotní dvě desky sedáku jsou od roku 2017 nahrazeny čtyřmi prkny s mezerami pouze 10 mm. Lavička Tubo je velmi pohodlná, a to díky zmenšené mezeře mezi jednotlivými latěmi. Základní ocelová konstrukce původních laviček zůstala zachována, proto je možné provést výměnu prken i u již dříve zakoupených laviček.

lavicka-tubo-detail-prken-500x324-2x.jpg

Lavička zakulacená ze všech stran

Nejen ohýbaná konstrukce, ale i všechna prkna jsou na lavičce Tubo zaoblena. Vnější rohy prken nyní zaobleny velkým rádiusem pro ještě větší bezpečnost.

Nejenom zohýbaná konstrukce, ale také všechna dřevěná prkna jsou na lavičce Tubo zaoblena. Všechny vnější rohy latí jsou nyní nově zaobleny velký rádiusem pro Vaše větší bezpečí.

lavicka-tubo-detail-zaobleni2-500x324-2x.jpg

Barevnost? Ale jistě, proč ne.

Všude tam, kde běhá hojný počet dětí, na všechna hřiště, do všech škol, ... tam všude se dokonale hodí lavička Tubo. Proč tedy nezvolit ty barevná provedení? Vedle standardních barev konstrukce a prken, můžete vybrat podle vlastního uvážení a vkusu z našich vzorníků barev.

lavicka-tubo-barevnost1-500x324-2x.jpg

Povrchová úprava

Povrchovou úpravu tvoří žárový zinek. Tím je zajištěna ochrana cca 80 mikronů i v dutinách ocelové konstrukce. Konstrukci tak lze následně lakovat vypalovaným lakem. Konečná duplexní vrstva má celkovou tloušťku cca 200 mikronů. Technologické postupy znamenají záruku kvality a životnost až 50 let v exteriéru.

image-300x224.jpeg

Rozměry a hmotnost

Délka: 1700/2120 mm
Hmotnost:
lavička bez opěradla: 21,8/27,1 kg
lavička s opěradlem: 35,8/44,4 kg

lavicka-tubo-rozmery-500x327-2x.jpg

Konstrukce

Základní konstrukce z ohýbané ocelové trubky o průměru 60 mm. Ocel žárově zinkována ponorem nebo lakována fasádní vypalovanou barvou podle vzorníku RAL na podkladový žárový zinek metodou ponorem. Barevnost vypalované barvy je podle našeho vzorníku RAL standard. Jiné barvy dostupné na dotaz.

Sedák a opěradlo

Desky o tl. 32 mm jsou vyrobené z akátového dřeva. Dřevo je dostupné ve dvou variantách – ošetřené ochrannou olejovou lazurou anebo bez nátěru. Barevnost olejové lazury podle vzorníku OSMO

TELEFON
387 330 440
ADRESA, KDE SÍDLÍME
Průběžná 44, České Budějovice