Lavička Foca s opěradlem

V prvé řadě komfort.

Tvarování sedáku a opěráku, velikost použitých latí, jejich rozmístění a zaoblení. To všechno jsou důvody proč je lavička Foca jednou z nejpohodlnějších.

Lavička Foca je především pohodlná. A to z mnoha důvodů. Těmi důvody jsou tvar sedáku a opěráku, velikost použitých prkenných latí, rozmístění latí a jejich zaoblení.

foca-with-backrest-front-500x281-2x.jpg

Nejčastěji používaným materiálem při výrobě laviček a vlastně komplet městského mobiliáře jsou již po dlouhá léta ocel, dřevo a litina. Vhodnou kombinací všech těchto materiál získává lavička Foca mimořádný elegantní vzhled.

foca-with-backrest-cast-iron1-500x422-2x.jpg


Výrazné linie lavičky předurčují začlenění hlavně v parcích. Foca však najde uplatnění také v historických částech měst a obcí.

Rozměry a hmotnost

Délka: 600/1300/1700 mm
Hmotnost: 35/42,8/46,8 kg

foca-with-backrest-dimensions-500x210-2x.png

Konstrukce

Litina v kombinaci s ocelovým svařeným celkem. Litina je nalakována fasádní vypalovanou barvou. Ocel je lakována vypalovanou fasádní barvou podle vzorníku RAL na podkladový žárový zinek, a to metodou ponorem. Barevnost vypalované barvy vychází z našeho vzorníku RAL standard. Jiné barvy pouze na dotaz.

Sedák a opěradlo

Lamely 50×30 mm jsou vyrobeny z akátového dřeva. Dřevo máme dostupné ve dvou variantách – ošetřené ochrannou olejovou lazurou nebo čistě bez nátěru. Barevnost olejové lazury je na základě vzorníku OSMO.

TELEFON
387 330 440
ADRESA, KDE SÍDLÍME
Průběžná 44, České Budějovice