Lavička Beata

Minimalisticky maximální.

Masivní ocelová konstrukce a robustní dřevěný sedák v kombinaci s jednoduchým tvarem lavičky vytváří čistý a kompaktní celek odolný i v těch nejnáročnější prostorech.

bench-beata-front-500x281-2x.jpg

Lavičku tvoří tři prkenné linie se dvěma širokými spárami. Tyto linie jsou spojeny neviditelně, aby z většiny úhlů působily zcela samostatně. Napojení ocelových bočnic a dřevěného sedáku je provedeno s maximální přesností pro celkovou čistotu lavičky.

bench-beata-top-500x281-2x.jpg

Dřevěný sedák i ocelové bočnice tvoří profily o rozměrech 120x60mm. Lavička Beata díky tomu nejen že působí masivně, taková také opravdu je. Čisté a rovné linie Beaty lze krásně kombinovat s mobiliářem řady Vincent.

bench-beata-litter-bin-vincent-500x281-2x.jpg

Lavičku Beata lze vhodně zakomponovat v interierech nákupních domů a obchodních center nebo na náměstích měst a obcí.

bench-beata-brno-bystrc.jpg bench-beata-brno.jpg bench-beata-voderady-2.jpg

Rozměry a hmotnost

Délka: 1500 mm, 2000 mm
Hmotnost: 63 kg, 76 kg

bench-beata-dimensions-500x169-2x.jpg

Konstrukce

Svařený celek z ocelových jeklů 120×60 a pásové oceli. Konstrukce je nalakována fasádní vypalovanou barvou na podkladní žárový zinek a to metodou ponorem. Barevnost vypalované barvy podle našeho vzorníku RAL standard.  Jiné barvy na dotaz.

Sedák

Masivní desky tl. 60 mm jsou vyrobeny z akátového dřeva. Dřevo máme k dispozici ve dvou variantách – ošetřené ochrannou olejovou lazurou  nebo bez nátěru. Barevnost olejové lazury podle vzorníku OSMO.

TELEFON
387 330 440
ADRESA, KDE SÍDLÍME
Průběžná 44, České Budějovice